Hakkımızda

Sağlık sektöründe uluslararası platformda tanınan, dünya standartlarında, çağdaş Nanoteknolojik yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden Kilazzi Sağlık Ticaret ve Sanayi A.Ş., Kilazzi Holding bünyesindeki 4 ana şirketten biridir.

Almanya’da Üniversite bünyesinde insan sağlığına hücre düzeyinde katkı sunmak için pek çok bilimsel çalışma yürütmekte olan Master of Health Management Laboratuarları’nın Türkiye ve A.B.D’de temsil, tanıtım ve organizasyon hakkına sahiptir.

Türkiye’de de Nano sağlık ürünlerinin öncülerinden olan Kilazzi Sağlık Grubu; sağlık sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda, geleceğe yönelik yaptığı yatırımlar, yaşam kalitesini artıran, yaşamı koruyan yenilikçi ürünleri ile büyüyerek ilerlemektedir.

Kilazzi Sağlık’ın Hedefleri;

Nanoteknoloji ile üretilmiş ürünler ile hastalıklara karşı mücadelede insan vücuduna besinsel yol ile destek olmak ve zindelik vermek

İnsan sağlığı ve yaşam kalitesi için Nanoteknolojik ürünler ve sosyal sorumluluk bilinciyle sağlık sektöründe daima iyiyi ve yeniyi yakalamak

Hücresel düzeyde başlayan sağlıklı beslenme bilincini geliştirmek

Yeni nesillere nano mühendislik bünyesinde alternatif çözümler sunmak

Geleceğe dönük bakış açısıyla her zaman beklentileri aşarak yeni standartlar oluşturmak